Prijsdalingen in en rond Almelo

Meer woningen in en rond Almelo waarvan de vraagprijs recent is verlaagd.

Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30, Rijssen-3.5%
€ 665.000€ 689.000
Gerbrand Adriaanszoon Brederodestraat 30
C
194626
Rijssenvandaag
Londenstraat 81, Hengelo (OV)-6.8%
€ 648.000€ 695.000
Londenstraat 81
A
182
Hengelo (OV)eergisteren
Beukenlaan 5, Aadorp-1.7%
€ 589.000€ 599.000
Beukenlaan 5
B
166
Aadorp3 dagen geleden
Europastraat 99, Borne-4.2%
€ 345.000€ 360.000
Europastraat 99
E
100208
Borne3 dagen geleden
Hagenborgh 255, Almelo-4.3%
€ 267.500€ 279.500
Hagenborgh 255
B
90
Almelo3 dagen geleden
Bruno van Ommenstraat 1, Tubbergen-5.0%
€ 565.000€ 595.000
Bruno van Ommenstraat 1
C
159451
Tubbergen5 dagen geleden
Westeinde 568, Vriezenveen-12.9%
€ 610.000€ 700.000
Westeinde 568
G
1733250
Vriezenveen5 dagen geleden
Hackfort 17, Almelo-5.3%
€ 450.000€ 475.000
Hackfort 17
C
133342
Almelo6 dagen geleden
Rijnstraat 1, Almelo-1.7%
€ 319.500€ 325.000
Rijnstraat 1
C
104
Almelo7 dagen geleden
Lover 47, Borne-1.1%
€ 539.000€ 545.000
Lover 47
A
134
Borne7 dagen geleden
De Toekan 17, Almelo-4.8%
€ 399.000€ 419.000
De Toekan 17
A
105
Almelo11 dagen geleden
Weerselosestraat 287, Borne-3.9%
€ 345.000€ 359.000
Weerselosestraat 287
C
142
Borne11 dagen geleden
Einthovenlaan 78, Almelo-3.2%
€ 915.000€ 945.000
Einthovenlaan 78
A+++
176605
Almelo13 dagen geleden
Erve Oosterveld 23, Zenderen-5.4%
€ 899.000€ 950.000
Erve Oosterveld 23
A
2221250
Zenderen13 dagen geleden
Oude Hengeloseweg 46, Borne-3.6%
€ 375.000€ 389.000
Oude Hengeloseweg 46
C
107
Borne21-8-2026
Marterstraat 22, Hengelo (OV)-2.4%
€ 379.500€ 389.000
Marterstraat 22
B
103
Hengelo (OV)21-8-2026
De Alk 13
Foto 2 van De Alk 13Foto 3 van De Alk 13Foto 4 van De Alk 13Foto 5 van De Alk 13
Huisverklikker Chrome-extensieInstalleren

Indicatieve gegevens, mogelijk onvolledig of onjuist. Geen advies, geen rechten aan te ontlenen. Doe altijd zelf onderzoek.

Onder bodPrijs verlaagd -5.0%

De Alk 13

Almelo · 7609AE

2-onder-1-kap aan De Alk 13 in Almelo (buurt Kanaalzijde). De woning heeft 85 m² woonoppervlak, een perceel van 325 m², 4 slaapkamers, bouwjaar 1980 en energielabel C. Het dichtstbijzijnde treinstation is Almelo de Riet (2,1 km). De dichtstbijzijnde basisschool is De Pionier (546 m).

85325perceel4 slaapk.1980Label C2-onder-1-kap
Vraagprijs€ 285.000
Was€ 300.000
Reële prijs (indicatie)Alleen zichtbaar met Huisverklikker Pro
Bekijk met Huisverklikker Pro

Prijs- & statushistorie

  1. Onder bod
    21 jul 2026
  2. Prijs verlaagd
    9 jun 2026
    € 285.000
    € 15.000
  3. Te koop gezet
    2 jun 2026
    € 300.000

Woningdetails

Woonoppervlak85 m²
Perceel325 m²
Bouwjaar1980
Woningtype2-onder-1-kap
Slaapkamers4
Badkamers1
EnergielabelC
WOZ-waarde€ 298.000
EigendomVolle eigendom
Makelaar

WOZ-waarde door de jaren

WOZ-historie ophalen…

Leeftijdsopbouw van de buurt

Deze buurtNederland
Aandeel inwoners per leeftijdsgroep in de buurt Kanaalzijde tegenover Nederland, bron CBS.

Kenmerken

Let op · Woning & energie1
Aandeel hernieuwbare energielaag aandeel duurzaam0%
Let op · Demografie2
Lichamelijke beperkingen (buurt)hoog aandeel20,8%· NL 15,2%
Obesitas (buurt)Hoog21,7%· NL 15,6%
Let op · Buurt & markt2
Afstand binnenzwembadVer weg5,1 km
VO-scholen binnen 3 kmGeen VO-school binnen 3 km0,5
Let op · Milieu & risico5
Geurhinder riolering/waterzuivering (% ernstig gehinderd)Hoog2,1%
Geurhinder wegverkeer (% ernstig gehinderd)Hoog2,5%
Grote industriebedrijven binnen 5 kmVeel industrie dichtbij21
PFAS-meting boven de norm (dichtstbij)Boven de normJa
Gemiddeld laagste grondwaterstand (GLG)Diep, risico paalrot190 cm-mv
Let op10
Gemeentelijke woonlasten (gemeente)Bovengemiddelde gemeentelijke woonlasten€ 1.014
OZB-tarief woningen (gemeente)Bovengemiddeld OZB-tarief0,1131%
Rioolheffing (gemeente)Bovengemiddelde rioolheffing€ 336
Afstand dichtstbijzijnde uitstoterdichtbij419 m
Afstand tot bovengrondse hoogspanningslijnBinnen indicatieve zone187 m
Geurhinder bedrijven/industrie (% ernstig gehinderd)Verhoogd1,1%
Geurhinder houtstook (% ernstig gehinderd)Verhoogd5%
Geurhinder vuurkorf/bbq (% ernstig gehinderd)Verhoogd3,4%
Onder aanvliegroute / in geluidszone luchtvaartIn geluidszone luchtvaartJa
PFAS-normoverschrijding binnen 10 kmNormoverschrijding binnen 10 kmJa
Pluspunten10
BebouwingspercentageVeel open grond28%
Bestemming (hoofdgroep)Woonbestemmingwonen
Gedeeld perceelEigen perceelNee
Onbebouwd perceeloppervlakVeel onbebouwde grond233 m²
PandstatusIn gebruikPand in gebruik
PlanstatusDefinitiefonherroepelijk
Aandeel woningen met zonnestroomBovengemiddeld35%· NL 36%
Bruikbaar dakoppervlak zonnepanelenRuim voldoende dakruimte111 m²
Zonne-energiepotentieel dakZeer hoog potentieel7.601 kWh/jr
Zonopbrengst per kWpGoede opbrengst977 kWh/kWp/jr

Stations

Almelo de Riet2,1 km · Treinstation
Almelo2,4 km · Treinstation
Wierden3,9 km · Treinstation
Vriezenveen7,4 km · Treinstation

Bouwplannen & vergunningen in de buurt

Tik op een categorie om die te tonen of te verbergen.

11 bouwplannen binnen 1 km · 15 bestemmingsplanwijzigingen binnen 5 km.

Scholen

Basisscholen: doorstroomtoets
De Pionier

53e percentiel: gemiddeld · LIB · groep 8: 24 leerlingen · totaal 353 leerlingen

Achterstandsscore 16: meer achterstand dan 54% van de scholen

546 m
OBS de Bonkelaar

59e percentiel: gemiddeld · LIB · groep 8: 45 leerlingen · totaal 478 leerlingen

Achterstandsscore 7: meer achterstand dan 33% van de scholen

613 m
Kindcentrum De Compaan

42e percentiel: gemiddeld · IEP · groep 8: 7 leerlingen · totaal 106 leerlingen

Achterstandsscore 34: meer achterstand dan 75% van de scholen

817 m
Basisschool Wijzer

57e percentiel: gemiddeld · DIA · groep 8: 21 leerlingen · totaal 241 leerlingen

Achterstandsscore 23: meer achterstand dan 64% van de scholen

849 m
Protestants Christelijke Basisschool De Mare

56e percentiel: gemiddeld · DIA · groep 8: 48 leerlingen · totaal 378 leerlingen

Geen gemeten onderwijsachterstand

1,0 km
Basisschool Sint Egbertus

8e percentiel: laag · LIB · groep 8: 21 leerlingen · totaal 194 leerlingen

Achterstandsscore 75: meer achterstand dan 94% van de scholen

2,0 km
De Klimboom

3e percentiel: laag · DIA · groep 8: 14 leerlingen · totaal 186 leerlingen

Achterstandsscore 39: meer achterstand dan 79% van de scholen

2,1 km
Openbare Basisschool de Kubus

6e percentiel: laag · DIA · groep 8: 17 leerlingen · totaal 153 leerlingen

Achterstandsscore 54: meer achterstand dan 87% van de scholen

2,6 km
De Heemde

51e percentiel: gemiddeld · DIA · groep 8: 29 leerlingen · totaal 205 leerlingen

Achterstandsscore 15: meer achterstand dan 52% van de scholen

2,9 km
Windhoek

64e percentiel: gemiddeld · DIA · groep 8: 66 leerlingen · totaal 452 leerlingen

Achterstandsscore 19: meer achterstand dan 58% van de scholen

2,9 km
Middelbare scholen: examenresultaten
Zone.college vmboAlmelo

17e percentiel: laag · 90% geslaagd · CE gem. 6,2 · VBO · 198 examenkandidaten

1,7 km
Pius X College Scholengemeenschap voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo, Cesar Franckstraat 4

29e percentiel: gemiddeld · 88% geslaagd · CE gem. 6,4 · VBO/MAVO/HAVO/VWO · 93 examenkandidaten

2,5 km
Pius X College Scholengemeenschap voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo, Catharina van Renneslaan 35

60e percentiel: gemiddeld · 94% geslaagd · CE gem. 6,5 · VBO/MAVO · 33 examenkandidaten

2,5 km
Protestants Scholengemeenschap Het Noordik voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo, Catharina van Renneslaan 37

60e percentiel: gemiddeld · 94% geslaagd · CE gem. 6,5 · VBO/MAVO · 97 examenkandidaten

2,5 km
Openbare Scholengemeenschap Erasmus Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo, Cesar Franckstraat 1

geen examencijfers · BRUGJAAR

2,6 km
Openbare Scholengemeenschap Erasmus Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo, Sluiskade Noordzijde 56

geen examencijfers · HAVO/VWO

3,1 km
Openbare Scholengemeenschap Erasmus Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo, Sluiskade Noordzijde 68

27e percentiel: gemiddeld · 89% geslaagd · CE gem. 6,3 · VBO/MAVO/HAVO/VWO · 272 examenkandidaten

3,2 km
Openbare Scholengemeenschap Erasmus Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo, Sluiskade Zuidzijde 119

geen examencijfers · VBO/MAVO/HAVO/VWO

3,2 km
Protestants Scholengemeenschap Het Noordik voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo, Noordikslaan 68

59e percentiel: gemiddeld · 94% geslaagd · CE gem. 6,5 · VBO/MAVO/HAVO/VWO · 238 examenkandidaten

3,7 km
Openbare Scholengemeenschap Erasmus Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo, Sluiskade Noordzijde 126-A

25e percentiel: gemiddeld · 89% geslaagd · CE gem. 6,3 · VBO/MAVO · 36 examenkandidaten

3,7 km

Bron: DUO Open Onderwijsdata · ruwe cijfers, niet gecorrigeerd voor de leerlingpopulatie.

Nieuws uit de buurt

Wat vindt de buurt?